Konferencja z okazji 60-lecia SKNP
Jak przystało na Koło Naukowe również i my chcemy wykorzystać tę okazję do promocji i prezentacji Naszych działań i podsumowania bogatego dorobku tychże lat. Z tej okazji postanowiliśmy, że zbierzemy osiągnięcia koła w całość i zorganizujemy konferencję jubileuszową. Człowiek od zawsze pozostawał i pozostałe w kręgach zainteresowań koła. Dlatego konferencji postanowiliśmy nadać tytuł "Człowiek w zmieniającej się perspektywie". Do wygłoszenia referatów zaprosiliśmy wykładowców, studentów, przyjaciół koła i osoby/organizacje związane z nim od dłuższego czasu, ponieważ konferencja ma wykraczać poza autoprezentację i stanowić dobrą okazję do zastanowienie się nad zachodzącymi zmianami i ich wpływem na człowieka. Planowany termin konferencji to 8 i 9 IV 2014 roku. Jak powiada klasyk: Oj się będzie działo!
admin dnia styczeń 13 2014