Wyjazd do ChrzanowaDrukuj

W dniu 7 listopada 2013 r. o godz. 16.00, reprezentacja naszego koła udała się do sali MOKSiR w Chrzanowie, na premierę spektaklu "Wesele" wg. Stanisława Wyspiańskiego w reż. Marcina Kobierskiego. Aktorami w sztuce byli studenci UTW w Chrzanowie oraz uczniowie I LO w Chrzanowie.

Wszyscy goście witani byli przepysznymi ciastkami. Organizatorzy ubrani byli w tradycyjne ludowe stroje, co tworzyło wspaniały klimat tamtych czasów. Premiera była wielkim sukcesem, znakomicie wyreżyserowany spektakl i gra aktorska artystów, sprawiała że gromkie oklaski na koniec, nie miały końca. Oby więcej takich wyjazdów!