ZAPRASZAMY!Drukuj

ZAPRASZAMY!Jest początek czerwca i na szczęście za oknami pogoda bardzo zachęcająca. Większość z Was albo żyje długim weekendem i wcale nie myśli o uczelni albo przygotowuje się do nadchodzącej sesji. Może Was zaskoczymy ale my w Kole Naukowym myślimy o tym co w październiku! Obecnie w Naszym Kole działa ok 20 osób. Ale wiele z nich niedługo kończy studia. Ostatni rok studiów zleci Nam tak szybko, że nawet się nie obejrzymy. Jednak nie obojętne Nam są losy SKNP. Dlatego już teraz chcemy zadbać o to by w przyszłości miał Nas kto zastąpić. Każdego dnia udowadniamy, że studia to nie tylko nauka ale zabawa i okazja do realizacji zainteresowań. Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi!

Świetne! Świetne! 0% [0 głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]