VI Chrzanowska Wiosna Artystyczna
Ostatni tydzień był dla SKNP bardzo pracowity. Poza Festiwalem Nauki Nasi przedstawiciele odwiedzili również VI Chrzanowską Wiosnę Artystyczną. To już kolejna z cyklu impreza prezentujących dorobek artystyczny Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Sala wypełniona po brzegi seniorami oraz zaproszonymi gości bawiła się bardzo dobrze. Po raz kolejny Seniorzy pokazali, że potrafią bawić się, śmiać i spędzać czas aktywnie. Organizatorem Wiosny Artystycznej, która z roku na rok zaskakuje swoim wysokim poziomem artystycznym i organizacyjnym, jest UTW Chrzanów. Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do współprac!
admin dnia maj 24 2015