Teoria to nie wszystko...
11.03.2015 Nasze Koło zorganizowało seminarium tematyczne pt. "Teoria to nie wszystko... czyli o praktycznym wykorzystaniu pedagogiki." Mieliśmy tego dnia okazję zobaczyć, że obok jakże ważnej teorii istotna jest również pasja do działania. Prelegenci (w liczbie 12) przedstawiali tematykę, którą interesują się na co dzień. Podejmowana problematyka była różnorodną. Studenci przyjmowali różnorodne punkty widzenia. Od nauczyciela, przez wolontariusza do rodzica. Każde z wystąpień poprzedzało krótkie wprowadzenie. Obecni na sali studenci chętnie dyskutowali i zadawali wiele pytań. Dowiedzieliśmy się jak wiele ciekawych aspektów ma pedagogika i jak różnorodnie można ją wykorzystać. Z pewnością powiedzieć możemy, że to nie ostatnie tego typu wydarzenie i już w głowie mamy pomysły na kolejne cykliczne seminaria.
admin dnia marzec 17 2015