Dzień Otwarty Uniwersytetu PedagogicznegoDrukuj

Dzień Otwarty Uniwersytetu PedagogicznegoZa Nami intensywny tydzień! Wczorajsze seminarium tematyczne udało się doskonale ale więcej o tym w najbliższym czasie Emotikon smile Dziś przedstawiamy krótką fotorelację z Dnia Otwartego Naszej uczelni.
Stanowisko Instytutu Nauk o Wychowaniu cieszyło się ogromną popularnością. Kandydaci na studia na Naszym Wydziale mili okazję nie tylko dowiedzieć się dlaczego warto studiować Pedagogikę ale również mogli wypełnić test na style uczenia się a także zbadać swoje kompetencji przywódcze. Cenną radą służyli pracownicy INOW-u mgr Katarzyna Sygulska oraz mgr Roman Solecki oraz studentki i członkinie Koła.