Marzycielska poczta dla Wiktorii
Kolejna akcja za nami! I czas na kolejne podsumowania

Jaka to akcja?

Marzycielska poczta dla Wiktorii !

Akcji „Marzycielska poczta, polega ona na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.
W naszym przypadku studenci, wykładowcy, a także dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 113 i Przedszkola nr 104 mieli szansę pisać listy do chorej na mukowiscydozę Wiktorii Tarnackiej.

Akcja rozpoczęła się 18 listopada. Jej finał miał miejsce 16 grudnia! Uzbieraliśmy całe pudło kartek i listów! Kolejny raz ludzie pokazali swoje dobre serca.

Uśmiech na twarzy Wiki, radość z rozrywania kopert i słowa Mamo czytaj są dowodem na to, że było warto i wszystko się udało!

Dziękujemy wszystkim za pomoc i zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania z Wiktorią i jej mamą!
admin dnia grudzień 17 2014