A w sercu ciągle maj!Drukuj

A w sercu ciągle maj!24. 05. 2014 r.

"A w sercu ciągle maj!..."

W tym właśnie dniu uczestniczyliśmy w V Jubileuszowej Chrzanowskiej Wiośnie Artystycznej Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Zabawa była niesamowita. Podziwialiśmy wspaniałe występy, nie tylko muzyczne, ale również teatralne. Nie zabrakło skocznych klimatów i jakże rozbawiającego humoru. Z minuty na minutę zabawa się rozkręcała pozwalając nam na oderwanie się od codziennych uczelnianych obowiązków (szczególnie pisania prac).
Na koniec czekała na nas prawdziwa bomba - występ niespodzianka (i to dosłownie), który zaskoczył wszystkich.
A po wszystkim...to już zdjęcie ostatnie samo mówi za siebie (pozdrowienia dla Pani Janiny)