O nas

Studenckie Koło Naukowe Pedagogów jest najstarszym, bo działającym od 1953 roku kołem na uczelni i prowadzi działalność naukową oraz wolontarystyczną.

Działamy działamy i płytę nagrywamy!Drukuj

Działamy działamy i płytę nagrywamy!Pamiętacie konkurs na teksty bajek, wierszy i piosenek? (www.facebook.com/...257291807/).

Konkurs powstał dzięki małej, kochanej dziewczynce Wiktorii chorej na mukowiscydozę. Znaleźliśmy wielu ludzi, którzy zapragnęli pomóc i napisali wiele wspaniałych tekstów! Dzięki ich twórczości możemy nagrać płytę dla Wiki, która chociaż finansowo pomoże jej w walce z chorobą.

17.05.2014 udaliśmy się z do Tarnowa z Marcinem Walkowiczem i Kasią Tarnacką, gdzie w profesjonalnym studio, laureaci czyli Aneta Dubil, Grzegorz Janik i Paulina Pierzga, nagrali swoje piękne bajki i wiersze!

Uśmiechy nie schodziły z twarzy, każdy zmagał się z dykcją i wymową, ale dzięki profesjonalnym radom Marcina wszystko przebiegło bezproblemowo
Nie mogło być inaczej, bo przecież Wiktoria znaczy zwycięstwo! .

Niedługo kolejne osoby pojadą na nagrania i miejmy nadzieje, że płyta ukaże się niedługo! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc!

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
43,376 unikalne wizyty