Konferencja "Człowiek w zmieniającej się perspektywie"Drukuj

Konferencja "Człowiek w zmieniającej się perspektywie"Z okazji 60-lecia istnienia naszego Koła zorganizowaliśmy konferencję, której hasło przewodnie brzmiało "Człowiek w zmieniającej się perspektywie".

Celami głównymi konferencji były:
- podsumowanie dotychczasowej działalności Koła,
- uhonorowanie osób i instytucji mających realnie duże znaczenie w pracach Koła,
- promowanie aktywności i motywowanie do niej studentów (przynajmniej tych zajmujących się naukami społecznymi),
- wyczulenie na kwestie ludzkie,
- dostrzeżenie zachodzących zmian w życiu człowieka (w tym w podejściu do wychowania, rodziny, własnego zaangażowania),
- analiza zmian społecznych (z punktu widzenia pedagoga, psychologa, socjologa, pracownika socjalnego, politologa, etyka, filozofa i innych przedstawicieli nauk społecznych),
- promocja Koła, Instytutu Nauk o Wychowaniu i całej Uczelni.

Patronat nad konferencją obieli:
Rektor
prof. dr hab. Michał Śliwa
Dziekan
Wydziału Pedagogicznego
prof. UP dr hab. Zofia Szarota
Dziekan
Wydziału Humanistycznego
prof. UP dr hab. Zdzisław Noga
RU ZSP UP Kraków
Radio SPEKTRUM UP

Wszystko przebiegło znakomicie. Po wystąpieniu prelegentów jak na prawdziwy jubileusz przystało, wszyscy udali się na poczęstunek i tort!

Dziękujemy wszystkim za przybycie!