Dni Otwarte Uniwersytetu PedagogicznegoDrukuj

Dni Otwarte Uniwersytetu Pedagogicznego12 III 2014

W Naszym Kole Naukowym chcemy robić wszystko jak najlepiej bo w końcu trzeba mierzyć wysoko. A że poprzedni i obecny rok naszej działalności powodują, że mamy się czym chwalić to trzeba to robić. Świetną okazją do zaprezentowania szerszym szeregom kim jesteśmy i dlaczego z Nami jest tak fajnie, jest Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego. Tego dnia przedstawicielki SKNP promowały nie tylko Koło Naukowe ale i cały Instytut Nauk o Wychowaniu oraz Wydział Pedagogiczny. Odwiedzić mogli Nas licealiści i przyszli studenci. Kto wie- może w październiku ktoś z nowych studentów powie, że został zachęcony właśnie przez Nas? Mamy taką nadzieję!