HomeContact
Studenckie Koło Naukowe Pedagogów
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
O nas
Studenckie Koło Naukowe Pedagogów jest najstarszym, bo działającym od 1953 roku kołem na uczelni i prowadzi działalność naukową oraz wolontarystyczną.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Działamy!
Wakacje powoli dobiegają końca. Już jutro wracamy na uczelnie. Dla Nas to kolejna okazja do nowych działań. Ale jeszcze w tym wakacyjnym nastroju dzielimy się z Wami Naszymi wspomnieniami. A już od jutra zapraszamy do dołączenia w nasze szeregi Emotikon smile Więcej informacji już niedługo
admin dnia wrzesień 30 2015
Czytaj więcej · 203 czytań ·Drukuj
Udanych wakacji
Niektórzy z Was pewne są w trakcie sesji. Za wszystkich trzymamy kciuki. Mamy również nadzieję, że ten nadchodzący czas przyczyni się do Waszego odpoczynku. Pomimo pracy i różnych aktywności jakie będziecie podejmować przez najbliższe 3 miesiące pamiętajcie, że każdemu należy się odpoczynek. UDANYCH WAKACJI!!! Wracamy do Was już niedługo z nowymi inicjatywami, pomysłami i działaniami. Od października czekamy na nowe- otwarte umysły gotowe do podejmowania wyzwań
admin dnia czerwiec 25 2015
Czytaj więcej · 192 czytań ·Drukuj
ZAPRASZAMY!
Jest początek czerwca i na szczęście za oknami pogoda bardzo zachęcająca. Większość z Was albo żyje długim weekendem i wcale nie myśli o uczelni albo przygotowuje się do nadchodzącej sesji. Może Was zaskoczymy ale my w Kole Naukowym myślimy o tym co w październiku! Obecnie w Naszym Kole działa ok 20 osób. Ale wiele z nich niedługo kończy studia. Ostatni rok studiów zleci Nam tak szybko, że nawet się nie obejrzymy. Jednak nie obojętne Nam są losy SKNP. Dlatego już teraz chcemy zadbać o to by w przyszłości miał Nas kto zastąpić. Każdego dnia udowadniamy, że studia to nie tylko nauka ale zabawa i okazja do realizacji zainteresowań. Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi!
admin dnia czerwiec 05 2015
Czytaj więcej · 204 czytań ·Drukuj
"O teorii i praktyce pedagogicznej"
W ubiegły czwartek Studenckie Koło Naukowe Pedagogów zorganizowało Konferencję Naukową pt. O teorii i praktyce pedagogicznej. Jej celem było zaznajomienie studentów naszego Wydziału z tematyką praktycznego wykorzystania pedagogiki. Przygotowana przez prelegentów tematyka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszystkim występującym serdecznie dziękujemy. Wszystkich chętnych do udziału w kolejnych akcjach SKNP zapraszamy już niedługo.
admin dnia czerwiec 01 2015
Czytaj więcej · 200 czytań ·Drukuj
"O teorii i praktyce pedagogicznej"
Już w najbliższy czwartek zapraszamy na konferencję SKNP. Gwarantujemy, że będzie coś praktycznego i coś teoretycznego. Wrażenia gwarantowane!
admin dnia maj 24 2015
Czytaj więcej · 183 czytań ·Drukuj
VI Chrzanowska Wiosna Artystyczna
Ostatni tydzień był dla SKNP bardzo pracowity. Poza Festiwalem Nauki Nasi przedstawiciele odwiedzili również VI Chrzanowską Wiosnę Artystyczną. To już kolejna z cyklu impreza prezentujących dorobek artystyczny Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Sala wypełniona po brzegi seniorami oraz zaproszonymi gości bawiła się bardzo dobrze. Po raz kolejny Seniorzy pokazali, że potrafią bawić się, śmiać i spędzać czas aktywnie. Organizatorem Wiosny Artystycznej, która z roku na rok zaskakuje swoim wysokim poziomem artystycznym i organizacyjnym, jest UTW Chrzanów. Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do współprac!
admin dnia maj 24 2015
Czytaj więcej · 200 czytań ·Drukuj
Festiwal Nauki
W dniach 20-23 maja br. na Rynku Głównym w Krakowie odbyła się XV edycja Festiwalu Nauki w Krakowie, po raz pierwszy pod przewodnictwem organizacyjnym Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Organizatorem wspierającym tegoroczną edycji Festiwalu było Kuratorium Oświaty w Krakowie. W Festiwalu uczestniczyli też studenci z INOW.
admin dnia maj 22 2015
Czytaj więcej · 183 czytań ·Drukuj
Marzycielska Poczta za Nami!
Kolejna akcja "Marzycielska Poczta dla Krzysia" dobiega końca!
Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że tak wielu Studentów się zaangażowało!
Kartki nie pomieściły się u nas na stole, tak wiele ich było Emotikon smile (na dowód zdjęcia :))
Paczka już zapakowana, jutro pocztą powędruje do Krzysia!
Dziękujemy za wsparcie i pomoc!
admin dnia kwiecień 23 2015
Czytaj więcej · 181 czytań ·Drukuj
Nowa gazetka
Zapraszamy do podziwiania Naszego nowego projektu Emotikon smile Gazetka dotycząca najciekawszych pedagogow europejskich znajduje sie na 4 pietrze naprzeciwko wind Emotikon smile
Bohaterem pierwszej gazetki jest Jan Henryk Pestalozzi Emotikon smile
admin dnia kwiecień 16 2015
Czytaj więcej · 204 czytań ·Drukuj
Marzycielska Poczta dla Krzysia!
Po raz kolejny zapraszamy do tworzenia razem z Nami Marzycielskiej Poczty! Już nie raz udowodniliśmy, że tak łatwo jest wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Tym razem zbieramy kartki dla 11-letniego Krzysia, który już niebawem obchodzi swoje urodziny. Szczegóły na plakacie. Kolorowa skrzyneczka tradycyjnie będzie czekać na Was obok mediateki na Ingardena już od jutra. Do dzieła!

admin dnia marzec 23 2015
Czytaj więcej · 205 czytań ·Drukuj
Teoria to nie wszystko...
11.03.2015 Nasze Koło zorganizowało seminarium tematyczne pt. "Teoria to nie wszystko... czyli o praktycznym wykorzystaniu pedagogiki." Mieliśmy tego dnia okazję zobaczyć, że obok jakże ważnej teorii istotna jest również pasja do działania. Prelegenci (w liczbie 12) przedstawiali tematykę, którą interesują się na co dzień. Podejmowana problematyka była różnorodną. Studenci przyjmowali różnorodne punkty widzenia. Od nauczyciela, przez wolontariusza do rodzica. Każde z wystąpień poprzedzało krótkie wprowadzenie. Obecni na sali studenci chętnie dyskutowali i zadawali wiele pytań. Dowiedzieliśmy się jak wiele ciekawych aspektów ma pedagogika i jak różnorodnie można ją wykorzystać. Z pewnością powiedzieć możemy, że to nie ostatnie tego typu wydarzenie i już w głowie mamy pomysły na kolejne cykliczne seminaria.
admin dnia marzec 17 2015
Czytaj więcej · 204 czytań ·Drukuj